Choď na obsah Choď na menu
 


Vanessa Hudgens je podľa prieskumu najobľúbenejšou tínedžerskou celebritou,a tak milé baby vytvorte si dokonalý styling ako ona a vy budete zase najobľúbenejšou babou CHALANOV!

 

 

1.Outfit ako Vanessa

 

1.Vršok- Zvoľte vzdušný svetrík s výstrihom do V-čka,ktorý je teraz na svetríkoch maximálne IN.Svetrík zoženiete v takmer každom štýlovom obchode,a ak práve nemáte úspory nájdete ho aj u "číňanov":-)

2.Vanessa zbožňuje džíny,aj ty si ich vychytaj!Najmä také,ktoré sú práve šik.Môžu byť cigaretové,no Vanessa zvolila rovný strih.Ak potrebuješ trochu "ubrať" voľ tmavšie farby,ak nie v pohode zvoľ svetlejšie

3.Boty-k džínsom dokonale  sedia  čižmy.Napríklad aj také ,aké sú na fotočke.Tie sú teraz maximálnou vychytávkou!!!

 

 

 

 

Účes a lá Vanessa:-)

 Vanessa v účesoch volí totálnu jednoduchosť.Zober si znej príklad a k outfitu si sprav buď "zapletaný do boku" alebo 2 copíky:-)Nič nepokazíš ani rozpustenou hrivou.

 

 

Make-Up a lá Vanessa:

 

1.Obočie-s obočím si nerob ťažkú hlavu,ak ho máš svetlejšej farby trošičku ho prifarbi a ak je tamvé len ho uprav.

2.Oči:začneme riasami,Vanessa uprednostňuje čiernu zhusťujúcu špirálu,použi ju aj ty!Na vrchné viečko nanes tiene jemných pastelových farieb.no a už stačí iba  obtiahnuť ich čiernou kontúrkou a tvojmu pohľadu,nikto neodolá!

3.Ústa:Na ústa nanes jemný lesk alebo rúž,najlepšie jemných farieb.

4.Líčka-Líčka iba trošičku prepudruj na ružovo a je to!

 

 http://hotandnerdy.files.wordpress.com/2007/10/hn-vanessa-3.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Noa?

(Dia, 30. 5. 2011 14:34)

Vannesa je super. Ale ja mám svoj vlasný štýl

:-)

(Vanessqa, 23. 8. 2010 18:03)

Mam skoro take iste vlasy jak ona len aso o 10cm dlhsie.Obliekam sa podla seba a make-up mam podobny...A cela Vanessa Hugdens mi je ukradnuta.